přípravek MMS „Miracle Metallic Supplement“ -z jiného tématu

v překladu - "Zázračný kovový přípravek"
jedná se o přípravek na bázi chloru (NaClO2) - podobně jako SAVO (NaClO) na záchody.
Vzhledem k zanedbatelné ceně přípravek jistě přitahuje řadu šarlatánů, kteří ho za těžké peníze nemocným pacientům nabízejí.
Někteří pacienti tvrdí, že jim přípravek pomohl. Může to však být souhra náhod, kdy začne například zabírat standardní léčba(třeba i za půl roku), nebo jít o běžnou remisi, která může přijít u relaps-remitujících pacientů kdykoliv bez ohledu na užívání nějakého přípravku. Osobně, jako správce tohoto webu si spíše myslím, že jde o šarlatánství, ale nemám patent na pravdu, tak to tu nechávám. Nemáme tu odkaz na žádnou klinickou studii, tvrdící nebo vyvracející, že by lék fungoval.

přípravek MMS „Miracle Metallic Supplement“ -z jiného tématu

Příspěvekod elwex » 21 úno 2014 12:25

*****************************************************************************************************************************************************************************************
Edit: Sem byla přesunuta část diskuse o detoxikační medicíně, která se stočila k MMS
o MMS si také můžete přečíst jiné téma zde: viewtopic.php?f=17&t=938
(Moderátor)
*****************************************************************************************************************************************************************************************

Doporučí ti několik velmi škodlivých (mms, antiparazitika) a několik placebo (jonášovy kapky, resp. voda) přípravků, necháš tam několik (desítek) tisíc a zničíš si tělo svinstvem jenom kvůli pár podvodníkům, kteří na těžce nemocných vydělávají peníze. Nejhorší na tom je, že distributoři těchto podvodníků tomu všemu obvykle opravdu věří a o to snáze přesvědčují své oběti.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Simms » 21 úno 2014 16:27

elwex píše:Doporučí ti několik velmi škodlivých (mms, antiparazitika) a několik placebo (jonášovy kapky, resp. voda) přípravků, necháš tam několik (desítek) tisíc a zničíš si tělo svinstvem jenom kvůli pár podvodníkům, kteří na těžce nemocných vydělávají peníze. Nejhorší na tom je, že distributoři těchto podvodníků tomu všemu obvykle opravdu věří a o to snáze přesvědčují své oběti.


Další co nechápe jak funguje MMS. Těmi to věci jsem si prošel a musím říct že to funguje. Všechno je svinstvo, hlavně kortaky. Dávky antihelmintik se berou v malém množství. Já se teď cítím velmi skvěle. Nic me neotravuje. Jsem vysmátý :D :D :D
Simms
 
Příspěvky: 63
Registrován: 25 bře 2013 15:03

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 21 úno 2014 17:46

MMS = ClO2 = průmyslové bělidlo/desinfekce - kromě toho, že je silně toxické a leptá trávicí trakt, má i oxidační účinky. Osobně si myslím, že jsou prospěšné naopak antioxidační účinky a především eliminace oxidačního stresu. Subjektivní účinky na jednoho pacienta nemohu brát v úvahu. Pokud bude dvojitě zaslepena placebem kontrolovaná studie s alespoň 100 pacienty, tak by šlo účinky objektivně posoudit.

Kortikoidy jsou také svinstvo, měl jsem po nich naposledy půl roku těžkou depresi, ale alespoň je prokázán jejich pozitivní účinek.

Simms: Na to abys byl vysmátý stačí marihuana ;)
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Simms » 21 úno 2014 18:22

elwex píše:MMS = ClO2 = průmyslové bělidlo/desinfekce - kromě toho, že je silně toxické a leptá trávicí trakt, má i oxidační účinky. Osobně si myslím, že jsou prospěšné naopak antioxidační účinky a především eliminace oxidačního stresu. Subjektivní účinky na jednoho pacienta nemohu brát v úvahu. Pokud bude dvojitě zaslepena placebem kontrolovaná studie s alespoň 100 pacienty, tak by šlo účinky objektivně posoudit.

Kortikoidy jsou také svinstvo, měl jsem po nich naposledy půl roku těžkou depresi, ale alespoň je prokázán jejich pozitivní účinek.

Simms: Na to abys byl vysmátý stačí marihuana ;)


Ano, je to bělidlo ale po smíchání s 3.5%Hcl je z toho úplně něco jiného a tomu se potom říká MMS.
Simms
 
Příspěvky: 63
Registrován: 25 bře 2013 15:03

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod dulca » 21 úno 2014 18:40

Simms: tak konecne popis jak to presne funguje, mela jsem 100 a jednu otazku a odpoved od tebe na tema jak to funguje zadna.....
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Simms » 21 úno 2014 19:38

dulca píše:Simms: tak konecne popis jak to presne funguje, mela jsem 100 a jednu otazku a odpoved od tebe na tema jak to funguje zadna.....


Je to popsáno na netu.
Simms
 
Příspěvky: 63
Registrován: 25 bře 2013 15:03

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod dulca » 21 úno 2014 19:54

Simms píše:
dulca píše:Simms: tak konecne popis jak to presne funguje, mela jsem 100 a jednu otazku a odpoved od tebe na tema jak to funguje zadna.....


Je to popsáno na netu.


na netu jsou akorat blaboly, kde neni nic vysvetleno, pro laiky to mozna vypada zajimave, kdo vi neco o fyziologii a anatomii akorat zasne jak to muze nekdo napsat, ale naivnich jedincu co tomu na zaklade tech blabolu veri je asi dostatek, ale nemocnych porad taky dostatek takze to asi moc funkci nebude...ty zatim nejasej, jasat muzes zacit az tak po deseti letech bez atak a degenerace, ze ti je ted chvili dobre vubec nic neznama, navic ty jsi mas RS na zacatku, takze i samovelne se to mohlo vratit do toho pohodoveho stavu co mas...jeste beres Avonex?
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 25 úno 2014 12:14

Simms píše:Ano, je to bělidlo ale po smíchání s 3.5%Hcl je z toho úplně něco jiného a tomu se potom říká MMS.


NaClO2 + 4 HCl —> 4 ClO2 + 5 NaCl + 2 H2 O

, kde:
NaClO2 = "neaktivované" MMS
ClO2 = "aktivované" MMS, respektive toxický žlutý plyn.

Nejedná se o aktivaci, ale o neutralizaci.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod dulca » 25 úno 2014 13:04

elwex píše:
Simms píše:Ano, je to bělidlo ale po smíchání s 3.5%Hcl je z toho úplně něco jiného a tomu se potom říká MMS.


NaClO2 + 4 HCl —> 4 ClO2 + 5 NaCl + 2 H2 O

, kde:
NaClO2 = "neaktivované" MMS
ClO2 = "aktivované" MMS, respektive toxický žlutý plyn.

Nejedná se o aktivaci, ale o neutralizaci.


takze v zaludku se mi zase vznikne NaClO2....
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 25 úno 2014 14:41

Ne, v žaludku bude stále toxické a poměrně nestabilní ClO2, kuchyňská sůl a voda (pravá strana uvedené chemické rovnice). ClO2 se pak dál rozpadá na chlór a kyslík.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod dulca » 25 úno 2014 15:14

Se mi nezdá, ale to je jedno. Oxid přidám do kyseliny a ze by se nic nestalo a nezreagovalo? Ta rovnice probiha obousmerne dle mého. Takže nejdriv to hezky vně rozlozim, výsledný produkt pozru a ten přijde do styky s kyselinou a jako ze reakce žádná? Blbost...
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 25 úno 2014 15:19

bílý prášek prodávaný jako "neaktivované" MMS je NaClO2. Kyselinou chlorovodíkovou se "aktivuje", tím vznikne mimo jiného ClO2 a přidáním další kyseliny chlorovodíkové (v žaludku) se už nic dál neděje.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod dulca » 25 úno 2014 15:40

elwex píše:bílý prášek prodávaný jako "neaktivované" MMS je NaClO2. Kyselinou chlorovodíkovou se "aktivuje", tím vznikne mimo jiného ClO2 a přidáním další kyseliny chlorovodíkové (v žaludku) se už nic dál neděje.

ty si chemik?...
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod vychodocech » 25 úno 2014 15:42

Jestli chcete, můžu se zeptat v příbuzenstvu :-) Jeden je chemik v jedné mezinárodní společnosti, druhá známá je profesorka chemie.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 25 úno 2014 15:52

To ne, jsem elektroinženýr ve vývoji hardwaru přístrojů pro medicínu, ale mám tu software pro řešení chemických rovnic. Můžu se případně taky zeptat strejdy, který byl pár desítek let profesorem na VŠCHT, ať se tady zbytečně nedohadujeme :-) Můj program se taky může mýlit.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Další

Zpět na přípravek MMS – „Miracle Metallic Supplement“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků