Otázka do diskuse pro ty co na toto fórum přispívají

Technické připomínky, pravidla, podpora fóra, nějaká přání, stížnosti, atd.....

Otázka do diskuse pro ty co na toto fórum přispívají

Příspěvekod Franta » 20 čer 2015 21:07

Vadil byl reklamní banner někde na konci stránky, který by mohl vydělat na technický provoz tohoto fóra ?
Je to pouze otázka do diskuse.
Netuším totiž kolik může takový reklamní banner vydělat, jestli vydělá na provoz fóra a ani nevím jestli bych ho tam dokázal technicky zabudovat. Pokud bych to dělal, použil bych asi AdSense od Google
V žádném případě nechci mít z fóra nějaký zisk pro sebe.
Negativně se mohou vyjádřit pouze ti co chtějí dál na technický provoz fóra přispívat.
Pozitivně ti co přispívat nechtějí :)
Osobně nejsem pro a ani proti. Je to jen do diskuse že tady ta možnost existuje.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Otázka do diskuse pro ty co na toto fórum přispívají

Příspěvekod vychodocech » 21 čer 2015 00:45

Ač je to lákavé a již mě to před časem napadlo, tak si myslím, že bude lepší zůstat bez reklamy. Za mne tedy jednoznačně ne (jinak jsem příznivcem adblocku :-)). Pokud by nestačili finance, lepší variantou je požádat o sponzorské dary, myslím si, že se zde sejde více lidí nebo firem, kteří financování fóra podpoří.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Otázka do diskuse pro ty co na toto fórum přispívají

Příspěvekod petankl » 21 čer 2015 06:52

Za me taky ne, na toto casem dojel klub sms. Castka za provoz fora zatim neni tak velka, aby se to nedalo z prispevku par clenu zaplatit.
petankl
 
Příspěvky: 520
Registrován: 17 úno 2013 09:22

Re: Otázka do diskuse pro ty co na toto fórum přispívají

Příspěvekod Petr75 » 21 čer 2015 10:25

Bez reklamy (absenci finančního příspěvku napravím).
Uživatelský avatar
Petr75
 
Příspěvky: 2672
Registrován: 17 úno 2013 08:58
Bydliště: Rychnovsko

Re: Otázka do diskuse pro ty co na toto fórum přispívají

Příspěvekod Franta » 21 čer 2015 13:57

Dobře, bude to bez reklamy.
Mě to zajímalo hlavně z technického hlediska, ze zvědavosti jak to funguje. Dělal jsem pro někoho reklamu na google a zadavatel reklamy platí v aukci podle atraktivity tak od 1Kč do 15Kč za to že někdo na reklamu klikne. Ale to bylo přímo ve vyhledávači. Naše stránky ale nejsou tak atraktivní, tak tam to může být třeba 1kč za kliknutí, něco z toho má google. Takže třeba 0,5Kč, za že někdo klikne na reklamu. Tak bych tipoval, že by to vydělalo na provoz fóra a možná něco na víc. To by se pak mohlo použít naopak na propagaci našeho fóra na jiných stránkách, nebo na internetovou reklamu v internetových časopisech přes google (místo vybraných peněz - zobrazení reklamy na naší stránce výměnou za zobrazení našeho banneru na jiných servrech) na zvýšení povědomí o této nemoci mezi veřejnosti.
Na druhou stranu by s tím byla práce, takže když reklamu nechcete a s drobným příspěvkem nemáte problém, tak to dělat nebudu. Ta zvědavost mi za tu práci až tak nestojí :)
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy


Zpět na O tomto fóru - návody - informace pro začátečníky a ostatní členy fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník