Fórum ereska.net - prohlášení provozovatele těchto stránek

Technické připomínky, pravidla, podpora fóra, nějaká přání, stížnosti, atd.....

Fórum ereska.net - prohlášení provozovatele těchto stránek

Příspěvekod Franta » 28 zář 2015 00:09

Prohlášení provozovatele těchto stránek (ve fóru přezdívka "Franta" již od roku 2011):

- toto diskusní fórum není a nebude výdělečné, není zde žádná reklama (o menší reklamě zde bylo diskutováno pouze v rámci uhrazení technického provozu fóra)
- technický provoz fóra hradí členové dobrovolným příspěvkem a dokud se peníze na technický provoz fóra najdou, tak zde žádná reklama nebude. viewtopic.php?f=23&t=319
- toto diskusní fórum není sponzorováno farmaceutickými firmami.
- za tuto činnost nedostávám peníze z dotací Evropské unie a ani z jiných dotací (včetně rodinných příslušníků).
- nemám žádné napojení na farmaceutické firmy (včetně rodinných příslušníků)
- nejsem lékař a ani nejsem zaměstnaný ve zdravotnictví (včetně rodinných příslušníků).
- necenzuruji příspěvky které jsou podložené externím odkazem
- fórum jsem nezaložil pro svou "slávu" protože chci zůstat trvale v anonymitě.
- ačkoliv většinu příspěvků jsem do fóra napsal sám tím, že zde překládám různé anglické články do češtiny, tak zde může psát každý kdo dodržuje tato jednoduchá pravidla: viewtopic.php?f=23&t=392
Pravidla tu jsou proto, aby se udržela přehlednost a určitá věrohodnost příspěvků a různých tvrzení v tomto fóru.

Fórum dle těchto pravidel moderuji já - člen fóra "Franta" a práva na přesun a třídění příspěvků dle pravidel má i člen fóra "východočech".
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Fórum ereska.net - prohlášení provozovatele těchto strá

Příspěvekod Franta » 08 říj 2015 09:59

Sice mám načtené určité znalosti ze všech článků, které jsem zde překládal a v biologii mám určitý obecný přehled, tak nemám žádné zkušenosti s růzností klinických projevů této nemoci tak jako mají lékaři nebo jiní pacienti. Proto mi prosím neposílejte soukromé dotazy ohledně vaší léčby. Ne, že bych nechtěl poradit, ale nechci mít nikoho na svědomí. :) Pokud napíšete dotaz do fóra, tak máte mnohem větší šanci, že vám vzhledem k různosti projevů a různým léčbám této nemoci odpoví pacient s podobnými problémy, zkušenostmi, léčbou a pod. než kdyby jste se zeptali mě. A tyto rady z fóra mohou být dále podrobeny kritice, připomínkám a pod. ostatních členů.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy


Zpět na O tomto fóru - návody - informace pro začátečníky a ostatní členy fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků